Otevřeno o víkendech a svátcích.
Pátek - podvečer, sobota 10-22h, neděle 10-15h

Klikni = prohlídka Jestřebí boudy

Vítejte na stránkách Jestřebí boudy !

Jestřebí bouda slouží již léta veřejnosti zásluhou úpických turistů a jejich příznivců

Přijďte pobejt !!!

 

Online kamera

Pro plné rozlišení - klikni

Cyklotrasy v regionu Jestřebí hory

Trasa v barvě modré je dlouhá 33 km a vede z Radvanic v Čechách k Slatinskému mlýnu. Trasa prochází osadou Paseka okolo Jestřebí boudy a vede po méně navštěvovaných místech našeho regionu (Markoušovice, Suchovršice, Maršov u Úpice, Barchoviny apod.) a téměř celá vede po lesních a polních cestách.

Trasa v barvě červené je dlouhá 25 km a vede napříč naším regionem. Začátek a konec trasy je mimo region a to Na Zábrodí a ve Lhotě u Trutnova, kde navazuje na další připravované nebo stávající trasy v sousedních okresech. Trasa vede po krásných vyhlídkách a lesními cestami Jestřebích hor a prochází osadou Paseka.

Trasa v barvě zelené je dlouhá 14,5 km a spojuje Úpici a Jívku. Trasa vede zajímavými lokalitami regionu (Havlovice, Vízmburk, Rtyně v Podkrkonoší, Odolov) po málo frekventovaných nebo lesních cestách. V Odolově se lze napojit na červeně značenou cyklotrasu do osady Paseka.

Trasa v barvě  bíílé je dlouhá 13 km a spojuje historicky zajímavá místa (Batňovice, Velké Svatooovice, Malé Svatoňovice) s návazností na trasu modré a zelené barvy. Trasa vede z Úpice do Markoušovic.

Připravovaná doporučená trasa je silniční, vede údolím říčky Jívka ze Stárkova do Petříkovic k hraničnímu přechodu. Spojuje také modrou a zelenou cyklotrasu a to v Radvanicích a Jívce ("Černá cesta").
 
 

Sněhový zpravodaj

Aktuální informace o sněhu na Brendách: viz online kamera.
Podrobné informace najdete na www.jestrebihory.net nebo www.rtyne.cz

Předpověď počasí

Počasí podrobně

Podrobná předpověď počasí pro Radvanice nebo Odolov.